top of page

SU ALTI HİZMETLERİ

YAT KURTARMA & BATIK ÇIKARTMA

 

   Sualtı Teknolojileri, çeşitli sualtı kurtarma operasyonlarında başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için tecrübeli ve nitelikli dalgıç ekibinin yanı sıra çok çeşitli ekipmanlara sahiptir. İlgili tarafların adımlardan haberdar olmasını sağlamak adına kurtarma operasyonunu başlatmadan önce bir kurtarma planı hazırlarız. Tüm kurtarma projelerinde bir batığın kaldırılması veya çıkarılması için en güvenli yolları profesyonelce değerlendirir ve kullanırız; böylece kurtarılan gemi ya da batığa, çevreye ve dalgıç ekibine zarar verme riskini en aza indiririz.

SU ALTI SURVEY

   Sualtı Teknolojileri, en son teknoloji ses ve canlı yayın video sistemleri ve kablolu ve kablosuz olarak iletişimle gerçek zamanlı olarak izlenebilecek ekipman ve yapıların detaylı incelemelerini gerçekleştirmektedir.

   Mevki gözetmeksizin liman klas sigorta ve tesis surveylerinde uzman kadrosuyla eksiksiz gerçekleştirecektir. Dalgıçlarımız, teftiş sırasında mühendis ve bakım personelinin yanında sıklıkla çalışmakta, sorulara cevap vermekte ve bileşenlere çeşitli açılardan bakılmasını sağlamaktadır.

 ŞAMANDIRA DONATIM VE BAKIM

   Sualtı Teknolojileri olarak açık deniz, kıyı, ve limanlarda bulunan şamandıra sistemlerinin montajında, demontajında, tonoz, zincir ve şamandıra tedariğinde sistem çapalarının kontrolünde ve  görüntülenmesinde ring ve kilitlerin kontrolünü ve değişimini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

bottom of page